Apie “vidinį kritiką”, ką jis daro su mūsų gyvenimais ir ką mes galime daryti su juo?

    Pokalbis apie vidinį kritiką, savikritiką, gėdos, kaltės, defektyvumo jausmų apraiškas. Kalbama apie vidinio kritiko rūšis, formavimąsi vaiko raidoje, svarbias vaikystės patirtis. Aptariamos psichoterapijos (schemų terapijos, kognityvinės elgesio terapijos) galimybės ir įrankiai.

    Related Posts

    Edukacinis ciklas APIE FOBIJAS

    Edukacinis ciklas APIE FOBIJAS

    Fobiniai nerimo sutrikimai (gr. phobos – baimė) – tai sutrikimai, kurių metu žymų nerimą ir baimę sukelia konkrečiai apibrėžtos situacijos ar stimulai, kurie tuo metu nėra pavojingi. Pavyzdžiui, aukščio baimė (akrofobija), uždarų patalpų baimė (klaustrofobija), vorų baimė (arachnofobija) ir t.t.

    Daugiau
    Atleidimo meditacija savo kūnui ir sau

    Atleidimo meditacija savo kūnui ir sau

    Šios meditacijos metu kviesiu šiltam, geranoriškam, atjaučiančiam „pokalbiui“ su savo kūnu siekiant užmegzti geranoriškesnį ir draugiškesnį santykį su juo…

    Daugiau
    Kaip nuraminti emocinį alkį nevalgant?

    Kaip nuraminti emocinį alkį nevalgant?

    Transliacijos metu kalbama: Kas tai yra emocinis alkis, emocinis valgymas ir kodėl jis veikia? Kaip atpažinti savo emocinį alkį ir priežastis, kurios veda prie emocinio valgymo? Kaip nuraminti emocinį alkį nevalgant? Strategijos, padėsiančios maistą naudoti tik kūno pamaitinimui, o kitus įsivardintus poreikius tenkinti ne maistu. Šiandiena maitinimasis neretai nebeatlieka tik pagrindinės, t.y. organizmo papildymo maistinėmis medžiagomis, kaip atsako į fiziologinį alkį, funkcijos. Kiek dažnai pasijaučiame „alkani“ ir naudojame maistą, kai:

    Daugiau